Naše služby

Odpady

Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. In laoreet, magna id viverra tincidunt, sem odio
bibendum justo, vel imperdiet sapien wisi sed libero. Nam sed tellus id magna elementum tincidunt. Aenean id metus id velit ullamcorper pulvinar.

Harmonogram svozu

Harmonogram svozu komunálního odpadu (směsný a biologicky rozložitelný) z Hranic a vybraných místních částí s převažující zástavbou rodinných domů – rok 2020: 1. pololetí ZDE, 2. pololetí ZDE

svoz
Svoz

Svoz odpadů

Svoz a likvidaci směsného komunálního odpadu z odpadních nádob, likvidace tříděných odpadů – papír, sklo, plasty, nápojové kartony, bioodpad. Svoz komunálních a stavebních odpadů z velkoobjemových kontejnerů (s kapacitou až 17 m3) a další.

Sběrný dvůr

Sběrný dvůr

Sběrný dvůr je určen především pro shromažďování, správné roztřídění a likvidaci odpadů, které nelze vyhodit do směsného komunálního odpadu. Občané s trvalým pobytem v Hranicích a místních částech mohou vybrané odpady odevzdávat bezplatně.

Skládka

Skládka

Na skládku lze ukládat tuhé komunální odpady a odpady ostatní. Seznam odpadů a ceník za uložení je k dispozici u pracovníka skládky nebo na webových stránkách.

Kompostárna

Kompostárna

Na kompostárnu lze ukládat biologicky rozložitelné odpady z města, od občanů i ostatních osob. Pokud má být ale kompost kvalitní, je nutné, aby do kontejnerů s bioodpadem vyhazovali lidé zásadně jen zbytky, které tam patří.

Identifikační čísla zařízení (IČZ)

SBĚRNÝ DVŮRCZM00633
MOBILNÍ SVOZ „OSTATNÍCH“ ODPADŮCZM00075
SKLÁDKACZM00302
KOMPOSTÁRNACZM01172
PLOCHY PRO RECYKLACI STAVEBNÍCH ODPADŮCZM01173
Popelnice